Sukcesja

sukcesja

„Dowiedz Jaką Jedną Rzecz Robią Profesjonalni Właściciele Firm I Ich Prawnicy, Aby Zabezpieczyć Ciągłość Funkcjonowania Firmy Nawet Po Ich Śmierci”

Czy nie jest tak, że zakładając i rozwijając firmę koncentrujesz się głównie na budowaniu coraz bardziej dochodowego biznesu? Stale myślisz o pozyskaniu większej liczny klientów, główkujesz nad tym jak zmotywować pracowników do wydajniejszej pracy. Świetnie, pozostaje jednak jedno ważne pytanie – co stanie się z Twoją firmą, gdy Ciebie zabraknie?

Możesz oczywiście wierzyć w to, że jesteś wiecznie zdrowym supermanem, jednak czy nie warto przewidzieć i takiego scenariusza?

Czy chcesz, żeby Twoja firma lub majątek zamiast stanowić zabezpieczenie dla całej rodziny, stał się przyczyną konfliktu?

Jestem przekonana, że budujesz Swoją Firmę nie tylko na lata, ale przede wszystkim na pokolenia. Rozumiem to doskonale i dlatego postanowiłam pomóc osobom takim jak Ty.

Ukryta siła sukcesji, czyli dlaczego nie przeczytałeś ani słowa o kłótniach o majątek w rodzinie Kulczyka?

Jan Kulczyk był dla części polskich przedsiębiorców wzorem i autorytetem w zakresie budowania trwałego biznesu. Po jego śmierci Polacy zaczęli zastanawiać się co stanie się z jego biznesem? Czy rodzina nie zacznie kłócić się o pieniądze?

Jak zauważyłeś nic takiego nie miało miejsca. Dlaczego Ci o tym piszę? Według mnie, jest to dowód na to, że prawdziwi przedsiębiorcy, mają zaplanowaną wizję swojej firmy nawet na lata po ich odejściu. Tego typu działanie nazywa się planowaniem sukcesji i jest zdrowym standardem wśród nowoczesnych ludzi biznesu.

W związku z tym, że dotarłeś do tego miejsca prawdopodobnie jesteś w grupie odpowiedzialnych właścicieli biznesu, dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalny pakiet rozwiązań, który nazwałam Wsparcie W SukcesjiTM. Mówiąc wprost jest to przekazanie biznesu z pokolenia na pokolenie.

Decydując się na proponowane rozwiązanie otrzymujesz:

Pakiet specjalnie przygotowanych rozwiązań prawnych, które dadzą twojej firmie „nieśmiertelność”, czyli najprościej mówiąc, jej ciągłość nie będzie uzależniona od wypadków losowych np. śmierci właściciela lub wspólnika.

– Wsparcie w zaplanowaniu kosztów sukcesji, które wynikają m.in. ze spłaty udziałów, zabezpieczenia bieżących płatności firmy, zabezpieczenia środków na menedżera, który przejmie obowiązki wspólnika. To tylko niektóre koszty, które wspólnie ustalimy.

Kompleksową pomoc w zaplanowaniu przekazania majątku. Ograniczam do minimum Twoje zaangażowanie w kwestie związane z dokumentacją i często niezrozumiałym żargonem prawniczym.

Przygotowanie całościowego planu sukcesji, czyli przekazania majątku lub całego biznesu spadkobiercom.

Podsumowując, otrzymujesz ode mnie pakiet kompleksowego wsparcia w zakresie przekazania biznesu z pokolenia na pokolenie.

Jeżeli prowadzisz firmę lub jesteś udziałowcem w spółce zadzwoń teraz i zapytaj o pomoc w planowaniu sukcesji. Kontakt telefoniczny i pierwsza porada są całkowicie bezpłatne.

Zadzwoń TERAZ

Tel 603 130 246

lub zadaj pytanie na email

biuro@supportbiznesu.pl

PS Jeżeli zadasz sobie pytanie – dla kogo tak naprawdę prowadzisz i rozwijasz swoją firmę na 90% pomyślisz o rodzinie i bliskich. Możesz myśleć, że jesteś nieśmiertelny, jednak bardziej odpowiedzialne jest zaplanowanie również momentu, w którym nie dasz rady prowadzić biznesu samodzielnie.

PPS Jeżeli wahasz się i masz pytania, najlepiej zadzwoń teraz, jestem od tego, żeby Ci pomóc.