Analiza Ofert

analiza ofert

Dla konkretnych Przedsiębiorców, którzy szanują swój czas i pieniądze.

„Jak Przestać Tracić Czas, Nerwy I Pieniądze Analizując Samodzielnie Oferty Ubezpieczeń Dla Firmy Bez Odpowiedniej Wiedzy I Doświadczenia?”

Zanim zdradzę Ci w jaki sposób pomogę Cie w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia posłuchaj tego:

Kilka miesięcy temu mój znajomy poczuł ból w plecach. Jego żona zaczęła panikować. Przez dobrych kilka godzin wertowali fora internetowe w poszukiwaniu odpowiedzi – co to za choroba. Po kilku godzinach byli bladzi ze strachu. Według opinii na forach mój znajomy miał do usunięcia nerkę, lub co gorsza był chory na raka.

W nocy praktycznie nie zmrużyli oczu. Nie mogli spać i jeszcze bardziej zagłębiali się w sensacyjne wypowiedzi internautów. Rano, przerażeni pojechali do lekarza. Okazało się, że mój znajomy jest… zdrowy jak ryba a cała dolegliwość okazała się niegroźnym przeziębieniem.

Aha, gdy opowiedzieli o tym co przeczytali na forum lekarzowi on tylko się zaśmiał i powiedział – dalej czytajcie te fora a rozchorujecie się na nerwicę.

Szokujące Praktyki Firm Ubezpieczeniowych, O Których Nie Przeczytasz W Gazetach

Dlaczego Ci o tym piszę? Bo identyczna sytuacja panuje obecnie w branży ubezpieczeniowej. Zajmuję się tym biznesem od 2003 roku. Tak, masz rację, od ponad 12 lat pomagam przedsiębiorcom wybrać optymalne ubezpieczenie dla Ich firm.

Do rzeczy. Moje obserwacje są szokujące. W Internecie, na forach czy blogach są setki tysięcy opinii nt. Firm Ubezpieczeniowych. Co ważniejsze, praktycznie na 99% większość tych firm płaci za tego typu komentarze. Jeżeli mi nie wierzysz wpisz w Google – zlecę dodawanie pozytywnych komentarzy.

Dlaczego Samodzielna Analiza Ofert Firm Ubezpieczeniowych Przysporzy Ci Tylko Problemów?

Do czego zmierzam. Nawet jeżeli poświęcisz dwa dni na analizę ofert nigdy nie będziesz miał pewności, że wybrałeś najlepszą ofertę. Możesz co prawda udać się do pierwszej lepszej agencji ubezpieczeniowej, ale nigdy nie masz pewności, że ktoś nie sprzeda Ci ubezpieczenia, które będzie dawało największą prowizję sprzedawcy.

Zawsze Możesz Zarobić Więcej Pieniędzy, Ale Nigdy Nie Zarobisz Więcej Czasu

Arnold Schwarzenegger powiedział kiedyś „Musisz spać 8 godzin? Naucz się spać szybciej!”. Osobiście również się z nim zgadzam. Jeżeli chcesz mieć efekty musisz zacząć szanować swój czas. Czy warto marnować go na stawanie się ekspertem od ubezpieczenie gdy Twoja firma zarabia na czymś zupełnie innym?

Czy nie masz ciekawszych i ważniejszych spraw związanych z rozwojem Twojej firmy? Czy naprawdę, chcesz czytać kilkukrotnie umowy, które są napisane trudnym, prawniczym żargonem?

Możesz oczywiście tracić swój czas i pieniądze, albo skorzystać z mojego ponad 12 letniego doświadczenia.

Posłuchaj. Oferty firm ubezpieczeniowych zmieniają się niezwykle często. Moje zadanie polega na tym, żeby wybrać dla Ciebie najbardziej optymalny produkt. Najlepiej wytłumaczę Ci to na prostym przykładzie:

Wyobraź sobie taką sytuację. W obrębie jednego budynku znajdują się 2 firmy. Mają 2 oddzielne wejścia, ale wspólny korytarz wewnątrz, przedzielony drzwiami pokojowymi z szybą, zamykany na jeden zamek yale. W tych firmach, nie ma sensu ubezpieczać kradzieży bo i tak nie będzie wypłaty odszkodowania. Dlaczego? Ponieważ są niewystarczające zabezpieczenia przeciw kradzieżowe. Są jednak agenci, którzy ubezpieczają w ten sposób. Czyli tak naprawdę jedyną korzyść z ubezpieczenia ma w tym wypadku agent, który zarobi prowizję.

Jak widzisz moja rola doradcy polega na etycznym poinformowaniu Cię, która oferta będzie dla Ciebie najbardziej korzystna a która będzie klasycznym wyrzucaniem pieniędzy w błoto.

Dlaczego miałbyś Mi zaufać?

Po pierwsze działam na rynku od ponad 12 lat i w dodatku, w jednym mieście. Wiem, że jesteś człowiekiem biznesu dlatego nie muszę Ci tłumaczyć jak ważny jest wizerunek firmy. Gdybym doradzała w taki sposób, żeby to mnie się opłacało, a nie klientowi moja marka nie przetrwałby roku a co dopiero 12 lat.

Po drugie na mojej stronie znajdziesz firmy, które reprezentuję. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać o opinię.

Jak Wygląda Analiza Ofert Krok Po Kroku?

To proste. Wystarczy, że zadzwonisz na numer 603 130 246 i poinformujesz mnie, że potrzebujesz pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej. Istnieje możliwość spotkania w twojej firmie. W taki sposób zaoszczędzisz czas. Podczas spotkania poznam potrzeby Twojej firmy pod kontem ubezpieczeń i przygotuję np.4 najlepsze oferty i pomogę w wyborze najbardziej optymalnej.

Dodatkowo podpowiem Ci, która oferta najlepiej Cię zabezpieczy i co najważniejsze, czy w ogóle da Ci jakieś zabezpieczenie. Moim zadaniem będzie również sprawdzenie warunków ubezpieczenia ze stanem faktycznym w firmie. Przykładowo: ilość zamków, sąsiedztwo firmy czy przeglądy techniczne. Jest wiele detali, które mają zasadniczy wpływ na wysokość składki oraz co najważniejsze wypłatę odszkodowania.

Jeżeli Chcesz Śmiać Się Z Konkurencji, Która Wierzy W Mity Z For Internetowych Zrób To…

Jeżeli zależy Ci na ponad 12 letnim doświadczeniu osoby, która ma obsesję na punkcie etyki, wystarczy, że teraz zadzwonisz 603 130 246

Możesz też napisać e-mail: biuro@supportbiznesu.pl